Legrand

Merkezi Fransa’da bulunan şirketimiz elektrik sektöründe oldukça önemli bir marka haline gelmiştir. Özellikle Avrupa bölgesinde yoğun bir talep gören Legrand Elektrik Şirketi ürünleri kalitesi ve görüntü şıklığıyla evleriniz ve ofisleriniz için oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Şirketimiz dünya çapında oldukça önemli bir gelişme başarmıştır. Ülkemizde de oldukça yaygın olan Legrand ürünleri İstanbul Karaköy ve İkitelli şubelerinde de bulunmaktadır.

Ayrıca şirketimizin Gebze bölgesi ve çevresinde de depo ve üretim yerleri mevcuttur. Yaygın bir pazarlama ağına sahip olan şirketimiz bayilik sistemini esas alarak satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz bina, elektrik ve dijital yapıları için kullanılan ürünler ve sistemler konusunda uzmanlaşmıştır. Konutlar, ticari yapılar ve endüstriyel yapılar için sistemleri bulunan firmamız uzmanlaşmış ekipleriyle sizler için en iyi hizmeti sunmaktadır. Sizler de yaşadığınız veya çalıştığınız ortamlarda ışığın zarafetiyle farklılık yaratmak istiyorsanız Legrand Elektrik Şirketi adı altında bulunan şubelerimizden ihtiyacınıza göre alışveriş yapabilirsiniz. Her daim en son teknoloji ve en gözde ürünleri size sunmakla birlikte uygun fiyat listemizle de sizlerleyiz. Dünyada bir marka olan şirketimiz fiyat listelerinin belirlenmesinde elektrik biriminde çalışan fiyat danışmanlarıyla birlikte çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri
Örpa Elektrik Malz. Tic. Ltd. Şti.
 Emekyemez mah. ambar sok. no : 7/B Karaköy – İstanbul
 0 212 254 75 93
 0 212 254 72 93
 info@orpaelektrik.com.tr